Швидка доставка

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення в зручний для Вас час за вказаною Вами адресою, а також продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно). Також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки товарно-грошовий обмін і перевірка товару проводяться в автомобілі кур'єра.

У прагненні зберегти ваш час ми пропонуємо безкоштовну доставку по м.Київ, Ірпінь, Буча та Боярка, за умови покупки на суму від 1500 грн.,  безкоштовна. Доставка замовлень до 1500 грн становить 50 грн. За вказаними містами доставка більшості товарів здійснюється з 10:00 до 21:00 в робочі дні, з 10:00 до 19:00 в суботу та з 10:00 до 15:00 в неділю.

Великогабаритні товари доставляються з 15:00 до 21:00 в будні дні до квартири. При наявності ліфта (куди товар поміщається в упаковці) занесення товару безкоштовний, за відсутності - вартість підйому визначається на місці в залежності від габаритів, маси і складності (20-50 грн / поверх).

За допомогою доставки кур'єрськими службами (Нова Пошта, Delivery, Міст Експрес, інші), Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України

Такого роду доставка, в середньому, займає 1-3 дні. Під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Зверніть увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару варіюється в залежності від ваги і габаритів.

Якщо ж Ви замовляєте товар сторонніми кур'єрськими службами, то ми настійно рекомендуємо обов'язково перевірити наявність всього товару в замовленні та цілісність і зовнішній вигляд. У разі неповної комплектації товару, або його пошкодження, Вам необхідно відмовитися від Вашого замовлення та його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі виникнення такої ситуації - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося, за тел: +380967191790.

Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.