Доставка та оплата

Доставка

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення в зручний для Вас час за вказаною Вами адресою, а також продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно). Також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки товарно-грошовий обмін і перевірка товару проводяться в автомобілі кур'єра.

Вартість доставки в межах м.Київ, Ірпінь, Буча та Боярка безкоштовна, при замовленні на суму від 2000 грн., Доставка замовлень до 2000 грн становить 50 грн. За вказаними містами доставка більшості товарів здійснюється з 10:00 до 21:00 в робочі дні, з 10:00 до 19:00 в суботу та з 10:00 до 15:00 в неділю.

Великогабаритні товари доставляються з 15:00 до 21:00 в будні дні до квартири. При наявності ліфта (куди товар поміщається в упаковці) занесення товару безкоштовний, за відсутності - вартість підйому визначається на місці в залежності від габаритів, маси і складності (20-50 грн / поверх).

За допомогою доставки кур'єрськими службами (Нова Пошта, Delivery, Міст Експрес, інші), Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України

Такого роду доставка, в середньому, займає 1-3 дні. Під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Зверніть увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару варіюється в залежності від ваги і габаритів.

Якщо ж Ви замовляєте товар сторонніми кур'єрськими службами, то ми настійно рекомендуємо обов'язково перевірити наявність всього товару в замовленні та цілісність і зовнішній вигляд. У разі неповної комплектації товару, або його пошкодження, Вам необхідно відмовитися від Вашого замовлення та його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі виникнення такої ситуації - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося, за тел: +380967191790.

Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

Оплата

У нас ви можете розрахуватися:

  • Оплата готівкою при отриманні товару
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard, але при цьому доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Сайт не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому ресурсі. Магазин в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, адміністрація не зобов'язана оновлювати їх. Магазин за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.