Преимущества

Якісний сервіс

Якісний сервіс

Швидка обробка замовлення і високу якість товарів - це ще не все що потрібно покупцеві. Головним акцентом є бажання дати покупцеві зробити власний вибір, а не нав'язати йому свою думку і "впарити неліквід".

Корисна консільтація

Корисна консільтація

Для того, щоб зробити покупку, кожен з нас повинен дати відповіді на всі питання, які виникають при виборі товару. Саме тому ми є, щоб відповісти Вам і надати тільки потрібну інформацію, в зручному для Вас вигляді.

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок

Для постійних покупців ми завжди йдемо назустріч і робимо реальні знижки. Ми не жадібні і зможемо домовиться з кожним - дизайнером, забудовником, корпорацією або з Вами. Все що потрібно - так це проявити Ваше бажання співпрацювати з нами.

Швидка доставка

Швидка доставка

Якщо Ви жевете в Києві, Ірпені, Бучі або Боярці, а товар який Ви запитуєте знаходиться на складі, і Вам ну дуже потрібен він на сьогодні, то ми обов'язково докладемо всіх зусиль, щоб Ви стали трохи щасливішими і відчули нашу турботу про Вас. Для всіх інших, ми також постараємося зробити відправку, в день замовлення, за допомогою кур'єрської служби.